Як у різних країнах світу мають намір допомагати мешканцям впоратися з наступаючим кризою


Опубликованно 26.03.2020 18:30

Як у різних країнах світу мають намір допомагати мешканцям впоратися з наступаючим кризою

Про це повідомила представник Організації Об\'єднаних Націй з питань житла Лейлани Фарх, передає СтройОбзор.

Так, понад 10 міст США, включаючи Нью-Йорк, Сіетл і Сан-Франциско, тимчасово заборонили виселення. Дана міра настільки поширилася, що Національна житлова коаліція створила спеціальний онлайн-трекер.

Канада оголосила про виділення 19 млрд. дол. на пряму підтримку сімей та підприємств, які страждають із-за нового коронавіруса. Сюди входять виплати до 630 дол. кожні два тижні працівникам, які повинні залишатися вдома для самоізоляції або догляду за дітьми, але не мають права на допомогу по безробіттю. Також передбачаються разові виплати для сімей з низькими доходами.

Багато людей закликали до заморожування орендної плати. В Огайо більше 100 000 чоловік підписали петицію, що закликає до заморожування ренти, а також виплат за заставною і рахунками.

А в Лондоні, де ціни на житло є одними з найвищих у світі, кредитори погодилися на тримісячну відстрочку виплат для позичальників, чиє матеріальне становище було порушено вірусом. Незважаючи на відстрочку, ця міра збільшить загальну суму заборгованості і підвищить майбутні виплати.

Німеччина знову ввела ініціативу, що дозволяє зберегти роботу при меншій кількості трудових годин, щоб пом\'якшити вплив Covid-19 на ринок і дозволити співробітникам оплачувати основні рахунки. Компанії можуть подати заявку на державну допомогу для покриття витрат на утримання людей. Очікується, що більше двох мільйонів людей скористаються цією схемою.

Влада Коннектикуту заборонили відключати комунальні послуги незалежно від заборгованості.

Міністерство житлового будівництва Франції заявило, що відкриє два ізоляційних центру в Парижі для розміщення та захисту понад 3600 бездомних, які живуть у столиці. У них позитивний результат на вірус, але в лікарню відправити їх не можуть.

Джерелоdocument.write(\'\');



Категория: Технологии