Новости

На пляжі Києва завезли новий пісок

Про це повідомили в прес-службі КП "Плесо", передає СтройОбзор.

"Оскільки з часом пісок на пляжах вивітрюється і вимивається течією, такі систематичні заходи дозволяють поповнити запаси піску та забезпечити комфорт відпочиваючих. Крім того, регулярне очищення (просіювання) піску спеціальними машинами можливо якісно виконати тільки при наявності... ( подробнее )

Нову дорогу навколо Києва можуть зробити платною

Будівництво Великої кільцевої автодороги навколо столиці України може бути профінансовано за рахунок коштів Держбюджету або міжнародних інвесторів.

Також розглядається варіант концесії, а це означає, що за проїзд по автодорозі доведеться платити, передає СтройОбзор.

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк зазначив, що... ( подробнее )

Італійці зацікавилися будівництвом метро в Києві

Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, передає СтройОбзор.

"Руками" фахівців ММ було створено одне з кращих світових метро в Мілані. Готові до співпраці, причому не тільки в профільному напрямку - метро, але і в проектуванні автострад та мостів", - написав чиновник в Facebook.

За словами заступника мера Києва може... ( подробнее )

Мініатюрний каштан: на Хрещатику з\'явилася нова скульптура

Біля будинку Київради на Хрещатику встановили пам\'ятник київському каштану.

Про це повідомила ініціатор проекту "Шукай" Юлія Бевзенко, передає СтройОбзор.

"Відкриваємо другу скульптурку проекту "Шукай" біля Київської міської державної адміністрації разом з заступником міського голови Олексієм Рєзніковим за ініціативою начальника... ( подробнее )

Ув\'язнені можуть допомогти заповнити пост-вихід Великобританії дефіцит тих чи інших фахівців, - каже міністр

Правопорушники можуть заповнити прогалину робочої сили, залишених вихід Великобританії з ЄС, міністр юстиції сказав, як він запустив стратегію для підвищення перспективи працевлаштування ув\'язнених.

Ув\'язнені можуть працювати в секторах, найімовірніше постраждають від виходу Великобританії з Європейського Союзу, таких як громадське харчування,... ( подробнее )

Канадська гральна фірма купує небі парі та ігор за $ 2,5 млрд.

Британська фірма Sky грального бізнесу (СБГ) буде проданий канадської компанії близько ?2,5 млрд, було оголошено. Зірки Група Inc, що володіє PokerStars і онлайн-номер карти, – сказав угода буде найбільшої публічної компанії в світі.

СБГ в даний час знаходиться в середині дорогий спонсорський контракт з англійської футбольної ліги.

Рафі... ( подробнее )

Стоп вихід Великобританії вякать і дивитися на реальність з торгівлі, заявив посол екс-ЄС

Британія повинна зіткнутися з реальністю на пост-квартал і місяць торгувати, а не продовження "піратів вякать" жорсткого Brexiters, у Великобританії колишнього глави дипломатії ЄС сер Іван Роджерс сказав.

Роджерс, колишній начальник Брюсселі радник як Девід Кемерон і Тереза Мей, прицілився в стратегію вихід Великобританії з ЄС прем\'єр-міністр... ( подробнее )

Катар начальник завжди так говорить тільки людина може робити свою роботу

Керівник Катар дихальних шляхів, який сидить на борту Хітроу, розгорівся скандал через сексизму в індустрії, кажучи, тільки людина може робити свою непросту роботу.

Акбар Аль Бейкер зробив зауваження моменти після того, як став головою ради авіаційної промисловості організмом губернаторів на строк не більше одного року, Блумберг Новини... ( подробнее )

Проблема паркування: Фольксваген зберігання 300,000 дизелів в США

Компанія Volkswagen прийняла парковок на абсолютно новий рівень у США – і не буде найближчим часом їх спорожнення.

Фольксваген AG заплатила більше ніж $7,4 млрд, щоб викупити близько 350 000 американських дизельних автомобілів, недавньому судовому подачі показує. Німецький автовиробник зберігає сотні тисяч автомобілів у США протягом декількох... ( подробнее )

Навіть після аварії, виборці, як і раніше не хочу, безпечний позики | Пилип Інман

Десять років потому після фінансового краху, більшість британців залишаються підозрілих дзвінків буде відображатися на державні гроші. Відомо, що до 2008 року економіка була схожа канатоходців, вони вважають, впадає в стару брати-щоб провести планове буде тільки Вісник чергова катастрофа.

Ось чому канцлер, Філіп Хаммонд, відчуває себе захищеним,... ( подробнее )