Ремонт

Виконана установка поверхових пожежних кранів в ЖК Новопечерський квартал №5

Активними темпами ведуться внутрішні оздоблювальні роботи з облаштування галереї паркінгу, місць загального користування і ліфтових холів, практично закінчена розводка інженерії.

На сьогодні, в ЖК N5 виконані роботи з інженерії:Встановлені газові котли в дахової котельні з частиною виконання вентиляційних і подають газових труб і прокладкою... ( подробнее )

Тривають роботи з утеплення цокольного поверху 1 секції будинку Ліон РК Нова Конча-Заспа

В будинку Шатель ведеться монтаж газових котлів у квартирах 2-ої секції.

Ведеться підключення водопровідних мереж.

05.06.2018 Ведуться підготовчі роботи для утеплення та гідроізоляції даху в будинку №2 РК Нова Конча-Заспа

Довідка СтройОбзор. Сучасні квартири і таунхауси в ЖК Нова Конча-Заспа почали будуватися в 3-му... ( подробнее )

Акція! Фіксована вартість м2

«Ми постійно тримаємо руку на пульсі ринкових цін і намагаємося зробити все для того, щоб нове житло було доступне кожному. Проаналізувавши попит, побажання інвесторів, а також оцінивши власні ресурси, ми прийняли рішення - зафіксувати вартість квадратного метра в гривні на цілий рік. Для інвестора це вигідно, оскільки ніякі підвищення цін на будівельні... ( подробнее )

"Київміськбуд" в ТОП-20 найбільш відомих українських брендів

Видання зазначає, що в ТОП-20 найбільш відомих українських брендів входить бренди вітчизняних компаній, які мають більш ніж 10-річну історію, які встигли отримати визнання у всій країні і стали лідерами у своїх галузях.

Щодо механізму ранжирування, журналісти відзначають, що обмежилися компаніями, які виробляють товари масового споживання... ( подробнее )

Будівництво новобудови РК M?ller Haus у серпні 2018 р.

1 секція:виконаний пристрій монолітного поясу;виконуються роботи з влаштування плит перекриття;

2 секція:завершено роботи з цегляної кладки кладки парапету;розпочато облаштування фасаду.

3 секція:виконуються роботи по монтажу електромереж, завершене на 2 поверсі;тривають фасадні роботи;виконуються підготовчі роботи до влаштування... ( подробнее )

Як змінюються архітектурні і планувальні тенденції в Києві - думка

«Покупець (інвестор) розглядає зараз купівлю житла не просто як рішення проблеми, де ночувати і зберігати свої речі. Він хоче отримати задоволення від придбання житла, - додає Е. Городилів. - Тому інвестори звертають особливу увагу на естетичну привабливість фасадів, вестибюль, місця загального користування, огороджену територію ».

Крім... ( подробнее )

Будівництво 5-го поверху будинку №17 Європейки

3 чергу

103/11 1 секція

- тривають внутрішні роботи- штукатурка стін 6 поверху.

Секція 2

- триває монтаж вікон- виконано 80%;- тривають роботи по влаштуванню 2 вхідної групи;- завершені роботи по штукатурки парапетів.

3 секція

- тривають фасадні роботи- армування, нанесення фактури, на цьому... ( подробнее )

Будівництво 3-ї і 5-ї секції 4-го будинку ЖК Вудстория

Другий будинок:1, 2 секції - побудований 7-й поверх, засклили 2-4 поверхи.3, 4 секції - зробили штукатурку МОП, розводку комунікацій з 5-го по 10-й поверхи. На стадії завершення дахові роботи.

Четвертий будинок:3 секція – готова штукатурка МОП, йде установка дверей, на фініші роботи з підведення комунікацій.5 секція - йде монтаж ліфтового... ( подробнее )

Будівництво ЖК Чаривне Місто в Дарницькому р-не

05.07.2018 Етап будівництва ЖК Чаривне Місто в Дарницькому р-ні Києва

Довідка СтройОбзор. 13-поверховий житловий комплекс економ-класу Чарівне місто буде розташований в Дарницькому р-ні по вул. Бориспільська, 18-26.Мінімальна ціна за м2 (грн) 14 500Мінімальна ціна за квартиру (грн) 455 840

подробнее )

Залито 6 поверхів у 10-му та 11-му будинку ЖК Атлант

11 будинок - Залито 6 поверхів.10 будинок - Залито 6 поверхів.Дитячий сад - Розводка електрики 100%, розводка опалення 100%, стяжка 100%, штукатурка 100%.

07.06.2018 Заливка 1-го поверху в 10,11 будинках ЖК Атлант

Довідка СтройОбзор: Новобудова економ-класу "Атлант" має різну поверховість (20-22 поверху), розташований в Святошинському... ( подробнее )