Ремонт

Благоустрій дворової території 3-го будинку ЖК "V квартал"

Перший будинок:1 секція – йде утеплення, штукатурка та фарбування фасаду.2 секція – відбувається монтаж поверхових комунікацій, поквартирна стяжка підлоги, стяжка підлоги коридорів.

Другий будинок:1 секція – в процесі монтаж поверхових комунікацій, поквартирна стяжка підлоги, стяжка підлоги коридорів.2 секція - завершені фасадні роботи.

Третій... ( подробнее )

ЖК «Mirax»: перекриття 17-го поверху

 

Тривають роботи з влаштування цегляної кладки 4-го поверху (на сьогодні виконано 70% всіх робіт, включаючи міжкімнатні та міжквартирні перегородки). В будинку 2А почали армувати вертикальні елементи 3-го поверху і до кінця тижня будуть завершені роботи з бетонування частини плити перекриття над 2-м поверхом.

Щодо підпірних стін:... ( подробнее )

Фотозвіт з будівництва ЖК Alter Ego

1. Сантехнічні роботи:

Врізка в стояки водопроводу та опалення с. А і Б - 95%Врізка в стояки пожежного водопроводу с. А і Б - 98%Установка радіаторів опалення - 80%Монтаж трубопроводів на 3 пов. - 85%

2. Навісний вентильований фасад:

С. А-70%С. Б-20%

Стеля лоджій с. А-100%Протягання кабелів живлення поверхових... ( подробнее )

Акція! Тепла осінь з УКРБУД

Друзі, ми також хочемо почати осінь з хороших новин і тому оголошуємо про знижку в розмірі 5% на квартири в 19-ти житлових комплексах корпорації «УКРБУД».

Поспішайте! Спеціальна пропозиція обмежена в часі. До 28 вересня у вас є можливість вибрати квартиру майже у всіх районах міста Києва з економією до 1 110 564 грн* від загальної вартості... ( подробнее )

Різновиди обладнання для зварювання

Особливості зварювальної техніки

Для домашнього використання і невеликих підприємств варто вибирати обладнання побутового класу. Воно відрізняється насамперед по потужності і ще одному важливому критерію — тривалості включення. Це співвідношення роботи та відпочинку, охолодження. Якщо апарат може працювати 10 хвилин поспіль, а потім 10... ( подробнее )

Фото будівництва новобудови по вул. Лейпцизька в серпні 2018 р.

22.06.2018 Руфер на даху РК Лейпцизька

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖД по вул. героїв сталінграда,13 - житловий будинок 7 (1 секція) і 17 (2 і 3 секції) поверхів зводиться монолітно-каркасним способом, належить до категорії житла підвищеної комфортності.

Всього в будинку по вул. Лейпцизька планується побудувати 228 квартир різних... ( подробнее )

Гендиректор «Укрбуд Девелопмент» рейтингу кращих топ-менеджерів України

У списку учасників виявилися 300 керівників найбільших компаній, що представляють 19 галузей економіки. У першу сотню найкращих керівників країни ввійшов гендиректор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода.

При складанні рейтингу автори вивчили фінансову звітність компаній за 2017-й рік, від якої залежала половина підсумкової оцінки... ( подробнее )

Дизайнери розробили оформлення інтер\'єрів для РК CRYSTAL HOUSE

Дизайнери розробили декілька пропозицій оформлення інтер\'єрів з урахуванням основних потреб майбутніх мешканців. При розробці основну увагу приділили комфорту та раціональному використанню простору, повідомили СтройОбзору в корпорації Укрбуд.

В першу чергу перед спеціалістами стояло завдання виконати дизайн-рішення для дворівневої... ( подробнее )

Підготовка котловану для 5-ї секції РК Південний квартал

У 3-й секції тривають роботи по:

— монтажу вентблоков,— пристрою стояків каналізації та водопостачання,— прокладання кабелю електроживлення квартир,— прокладання кабелю освітлення МОП.— Тривають роботи по облаштуванню фасаду секції.

Секція 4

— кладка вентиляційних каналів 11,12 поверху— кладка стін та перегородок 15,... ( подробнее )

Гідроізоляція цокольного поверху 1-ї секції РК "Празький квартал"

вул. Садова 51фасадні роботи виконані повністю на 2 секції будинку, а також у внутрішній частині будинку 1 секції;зовнішня частина 1 секції на завершальному етапі;продовжується влаштування відливів;виконано пристрій козирків над вхідними групами;завершується монтаж металевих конструкцій від парку;триває монтаж радіаторів на 2 секції;розпочато роботи... ( подробнее )