Ремонт

Будівництво 5-го поверху будинку №4 ЖК Славутич

Виконується укладка плитки в місцях загального користування. В будинку 2 триває укладка плитки в місцях загального користування та фасадні роботи.В будинку 3 тривають роботи з утеплення фасадів.Виконуються роботи по влаштуванню плитки в місцях загального користування.Завершуються роботи по внутрішній обробці місць загального користування та монтаж... ( подробнее )

Перекриття 2-го поверху РК Silver House

 Проводяться наступні роботи:армування та бетонування перекриття 2-го поверху;армування та бетонування елементів 3-го поверху.

Довідка СтройОбзор. Житловий комплекс «Silver House» у Києві зводиться за адресою проспект Голосіївський, 74.

Житловий комплекс «Сільвер Хаус» являє собою двадцатипятиэтажный монолітно-каркасний будинок.... ( подробнее )

РК Автограф: пристрій моноліту технічного поверху Будинку №3

Будинок №1

Завершуються роботи по благоустрою прибудинкової території першої черги ЖК «Автограф».

Будинок №2Цегляна кладка здійснюється на 25-26 поверхах.З 1 по 14 поверхи (1-а зона) тривають роботи з прокладання інженерії (каналізація, водопровід, стояки теплотраси та ін).

Будинок №3

Виконується пристрій моноліту... ( подробнее )

Етап будівництва ЖК Адамант в Києві

Довідка СтройОбзор: Комплекс ADAMANT – це сучасне 25-поверхова будівля, з трирівневим підземним паркінгом, де можна придбати місце не тільки для автомобіля, але і для мотоцикла.

В ЖК Адамант передбачені: закрита упорядкована територія, дитячий та спортивний майданчики, зони відпочинку і гостьова автостоянка.

Здача в експлуатацію... ( подробнее )

Будівництво 22-го поверху будинку Октант РК Галактика

Ліра:Пристрій цегляної кладки на рівні 19 поверху;Продовжується влаштування покрівлі;Продовжуються роботи з оздоблення фасаду;Установка віконних блоків завершені до 1-ї секції та 2-й секції на рівні 17 поверху;Продовжується влаштування внутрішніх інженерних мереж.

Октант:Завершується влаштування вертикальних монолітних конструкцій будинку;Пристрій... ( подробнее )

Фотозвіт з будівництва ЖК Гвардійський на Печерську

Довідка СтройОбзор. РК Гвардійський — це сучасний 25-поверховий будинок на вулиці Кутузова 18/7 від Української будівельної корпорації " Укрбуд.

РК Гвардійський знаходиться в 3-х хвилинах ходьби до станції метро Печерська і бульвару Лесі Українки, по вул. Кутузова, 18/7.

3 хвилини до станції метро Печерська.

Середня... ( подробнее )

Акція! Щедре літо з УКРБУД

Чому саме 2-х або 3-кімнатна квартира?Ціна. «Однокімнатні» користуються попитом серед значної кількості покупців, але тепер у них з\'явився вагомий аргумент на користь «двокімнатних». Якщо врахувати, що середня площа двокімнатної квартири в житловому комплексі FREEDOM становить від 65 до 75 м2, то економія при виборі такого варіанту може скласти... ( подробнее )

Перекритий 31-й поверх РК "Victory V"

Виконується монолітна плита перекриття 31-го поверху.Роботи з цегляної кладки зовнішніх і внутрішніх стін виконуються до 27-го поверху.Виконуються роботи по внутрішній обробці місць загального користування і облаштування стяжок - до 18-го поверху.Тривають роботи з монтажу віконних конструкцій, зовнішніх і внутрішніх мереж.Виконуються фасадні роботи... ( подробнее )

Руфер на даху РК Лейпцизька

З фоторепортажу ви не тільки дізнаєтеся про особливості цього будинку, але і побачите, які відкриваються панорамні види з даху висотки.

Будинок на вул. Лейпцігській, 13 — це висококомфортабельний житловий комплекс бізнес-класу з каскадної поверховістю від 7 до 17 поверхів, з квартирами підвищеної комфортності, які мають високі стелі і вітражні... ( подробнее )

Завершується будівництво 7-го поверху 1-го будинку ЖК Метрополіс

05.04.2018 Будівництво 2-го поверху РК Метрополіс у Голосіївському р-ні

Довідка СтройОбзор. РК Метрополіс будується в Голосіївському районі по вул. Академіка Заболотного, 1.

Кількість квартир (2 будинок): 340.

На території РК Метрополіс споруджуються гостьові паркувальні місця і підземний паркінг, прокладаються тротуари,... ( подробнее )