Ремонт

Фото будівництва ЖК Пектораль у Святошинському р-ні столиці

16.05.2018 РК Пектораль: будівництво в травні 2018 р.

Довідка СтройОбзор. Початок робітЗакінчення робіт: ІІІ квартал 2019 року.

<a data-cke-saved-href="http://jk-pektoral.com.ua/" href="http://jk-pektoral.com.ua/" target="_blank" "="" rel="nofollow">РК Пектораль - це сучасний комплекс економ-класу, розташований на бульварі... ( подробнее )

Новини будівництва Welcome Home на Стеценка

Перша черга будівництва:

Будинок 2: 1.Прокладання силових кабелів на харчування квартир, встановлення квартирних електричних щитів, установка монтажних коробок - 100% від загального обсягу електромонтажних робіт.Шпаклівка стін і стель МЗК і квартир - 100%.Фарбування стін і стель МЗК - 100%.Монтаж квартирних дверей - 100%.Монтаж ревізійних... ( подробнее )

Облаштування фасаду РК Адамант

Облаштування покрівельних робіт по даху.Облаштування фасаду.Виконання оздоблювальних робіт місць загального користування - штукатурка облаштування плитки місць загального користування.Проведення робіт з благоустрою монтаж вантажних ліфтів - 2 шахти влаштування вікон 24-25-й поверх проведення водопроводу по зовнішніх мережах.

15.06.2018... ( подробнее )

Етап будівництва новобудови РК Поділ-Градъ у Подільському р-ні столиці

03.05.2018 Фотозвіт будівництва ЖК Поділ-Градъ

Довідка СтройОбзор. Проектом ЖК Поділ - Градъ передбачено, що будинки будуть розташовуватися на вулицях Гончарна, Воздвиженська, Кожум\'яцька і Дегтярна.

Забудовник: Корпорація «Укрбуд».

Середня вартість в грудні : 38 490 грн. / м2

подробнее )

«Укрбуд» готує до введення в експлуатацію другий будинок ЖК «Козацький»

Будівельники займаються асфальтуванням і благоустроєм двору, облицьовують перший поверх будівлі гранітними плитами і монтують устаткування будинкового теплопункту. Також залишилося завершити внутрішнє оздоблення на останньому поверсі будинку.

Другий будинок «Козацького» складається з 5 секцій, у ньому доступні квартири з видом на парк від... ( подробнее )

Діловий центр "Французький квартал" у продажу

«Київміськбуд» реалізує приміщення для успішного бізнесу, повідомляє СтройОбзор.

Офісний центр «Французький квартал» на вул. Академіка Філатова, 2/1 (колишня Анрі Барбюса) — це новий бізнес-центр європейського рівня в самому серці столиці, побудований з використанням сучасних матеріалів, систем інженерного обладнання, високоякісної обробки.

Вам... ( подробнее )

Знижка на паркомісця в ЖК «CITY MANHATTAN»

Паркінг буде розташований в стилобаті, який об\'єднує будинки на рівні п\'ятого поверху в єдину прибудинкову територію з власною інфраструктурою, повідомили СтройОбзору в компанії Київміськбуд.

В наявності представлені паркомісця різної площі — від 6,3 до 17,5 кв. м, реалізуються за умови повної оплати. Вартість від 375 тис грн до 866 тис... ( подробнее )

«Укрбуд» почав будівництво підземного паркінгу в ЖК Twin House

Twin House - це житловий будинок комфорт-класу, що складається з трьох секцій висотою від 13 до 25 поверхів. Від багатьох інших проектів він відрізняється оригінальними плануваннями квартир. Серед пропонованих клієнтам варіантів є як однокімнатні площею 35 квадратних метрів, так і дворівневі апартаменти площею до 130 метрів. При цьому у другій 13-поверхової... ( подробнее )

Будівництво 5-го поверху будинку Оріон РК Галактика

Ліра:Завершується влаштування покрівлі;Продовжуються роботи з оздоблення фасаду;Установка віконних блоків завершені до 1-ї секції, а в 2-й секції на рівні 20 поверху;Продовжується влаштування внутрішніх інженерних мереж.

Октант:Пристрій цегляної кладки завершено 1-й секції і на рівні 20 поверху у 2-й секції;Установка віконних блоків завершено... ( подробнее )

Монтаж балконних вікон 1-ї і 2-ї секцій РК M?ller Haus

Про будівництво будинку 123 ЖК M?ller Haus СтройОбзор поінформували в компаніі BD Holding.

1 секціязавершені роботи з заливки монолітних ділянок плити перекриття;розпочаті роботи по кладці стін 8 поверху;

Секція 2монтаж балконних вікон 1 - 2 поверх;

3 секціямонтаж балконних вікон 1 - 2 поверх;

 

07.06.2018... ( подробнее )