Строительство

Встановлено нові терміни для відбору проектів, які будуть фінансуватися з ГФРР

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України встановило нові терміни відбору проектів, що можуть фінансуватися з Держфонду регіонального розвитку, і їх мінімальну вартість.

Відповідні зміни внесено до постанови від 18 липня 2018 року, передає СтройОбзор.

Відповідно до змін, встановлені... ( подробнее )

67% соціальних об\'єктів готові до опалювального сезону – міністр

На сьогоднішній день 67% об\'єктів соціального сектора і теплопостачальних підприємств готові до нового опалювального сезону.

Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, передає СтройОбзор.

"Нам важливо, як йде підготовка на місцях, і скільки коштів виділяється органами місцевого... ( подробнее )

Членів сім\'ї власника тепер можуть примусово виселяти після продажу житла

Як повідомляє «Юрліга», спірний об\'єкт, за яким випущено роз\'яснення, продавався три рази. Позивач, який вимагає виселення родичів колишнього власника, став вже третім покупцем житлового об\'єкта.

Суд роз\'яснив, що «право членів сім\'ї власника на користування жилим приміщенням може виникнути та існувати лише при наявності права власності... ( подробнее )

Названі найпопулярніші країни серед українських заробітчан

Минулого року, за офіційною статистикою, найпопулярнішими країнами серед українських заробітчан стали Кіпр, Польща та Німеччина

“У 2017 році компанії, що мають ліцензію Мінсоцполітики на посередництво у працевлаштуванні за кордоном, влаштували на роботу 83,8 тис. українських громадян (у 2016 році — 79,2 тис., в 2015 — 76,9 тис.). Найбільшими... ( подробнее )

Названо умову приєднання України до транснаціональних дорогах ЄС

Україна збирається приєднатися до транснаціональних дорогах Європи. Однак, щоб почався процес приєднання, Україні потрібно продемонструвати, що вона здатна робити щось сама. Про це в інтерв\'ю "НВ" повідомив голова Укравтодору Славомір Новак, передає СтройОбзор з посиланням на УНН.

“Європейська політика доріг виходить з того, щоб насамперед... ( подробнее )

Інтернати замінять малими груповими будинками, для яких розроблені методичні рекомендації з будівництва

Мінрегіон розробив методичні рекомендації для регіонів з будівництва малих групових будинків для дітей-сиріт на заміну інтернатам

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Адміністрацією Президента України, Міністерством соціальної політики України та Благодійним Фондом Порошенко... ( подробнее )

Є кілька напрямів розвитку орендного житла в Україні – Лев Парцхаладзе

На сьогоднішній день в Україні можливе кілька напрямків розвитку орендного житла.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, передає СтройОбзор.

Перший напрямок - створення муніципального орендного житла, замовниками якої є місцева влада... ( подробнее )

У Мінрегіоні пропонують створити перехоплюючі паркінги для розвантаження центральних районів у великих містах України

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, пропонує внести зміни до ДБН Ст. 2.3-15: 2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» щодо можливості проектування на в\'їзді в центральні райони великих міст перехоплюючих автостоянок.

Про це... ( подробнее )

В Україні будуватимуть автоматизовані гаражі

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України запропонували ввести нове зміна до ДБН.2.3-15:2007 "Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів".

Згідно з ними з\'явиться можливість проектувати автоматизовані гаражі для автомобілів у містах України, передає СтройОбзор.

У реченні... ( подробнее )

Норвежці побудують в Україні мережа вітряних станцій

Україна і Норвегія готують спільний проект у сфері відновлюваної енергетики.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті посольства України в Норвегії, передає СтройОбзор.

На першому етапі реалізації проекту норвезька компанія планує побудувати близько 70 вітрових електроустановок загальною потужністю до 250 МВт.

"Обсяги... ( подробнее )