Строительство

Робота архітекторів в Україні недооцінена – Лев Парцхаладзе

Активний ріст кількості якісних архітектурних проектів на сучасному європейському рівні в Україні почнеться протягом п\'яти років.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, передає СтройОбзор.

"Радянський Союз, маючи певний культурний спадок... ( подробнее )

На Дніпропетровщині побудували першу міні-ГЕС з виробленням 120 кВт в годину

У Васильківці Дніпропетровської області на місці занедбаної колгоспної ГЕС побудували першу в області міні-гідроелектростанцію, яка буде генерувати 120 кВт в годину.

Як повідомив голова ДнепроОГА Валентин Резніченко, будівництво нової гідроелектростанції реалізували виключно за рахунок вітчизняних інвесторів. Запустити нову ГЕС вдалося... ( подробнее )

США дали Україні 250 млн. доларів на будівництво ядерного сховища

Посол України в США Валерій Чалий спільно з президентом та виконавчим директором Корпорації закордонних приватних інвестицій США Реєм Вашборном (OPIC) і президентом НАЕК "Енергоатом" Юрієм Недашковським взяв участь у церемонії підписання документів, пов\'язаних з фінансуванням будівництва в Україні Централізованого сховища відпрацьованого ядерного... ( подробнее )

В обхід Придністров\'я побудують залізницю

Кабінет Міністрів України затвердив фінплан ПАТ "Укрзалізниця" на 2018 рік, одним з пунктів якого є техніко-економічне обґрунтування проекту будівництва залізниці Березине-Басарабяска.

Проект вартістю 600 млн. грн. передбачає відновлення близько 20 км колії на території України і майже 1,5 км на території Молдови, а також капітальний ремонт... ( подробнее )

Кабмін схвалив залучення 500 мільйонів доларів на лізингове житло

Кабінет Міністрів України схвалив залучення 500 млн. дол. кредиту від Китайської національної корпорації генеральних підрядів (CCEC) для фінансування реалізації державного інвестиційного проекту "Забезпечення житлом на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу".

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва... ( подробнее )

На українсько-румунському кордоні облаштують нові пункти пропуску

У першому півріччі 2018-го на українсько-румунському кордоні з\'являться два нових пункти пропуску.

Про це повідомив міністр закордонних справ Румунії Теодор Мелешкану, передає СтройОбзор.

Мова йде про відкриття прикордонних переходів "Дяківці-Раковець" та "Красноїльськ-Викову де Сус".

Міністр додав, що румунська сторона... ( подробнее )

Як лжезастройщики "роздаровують" столичне житло в новобудовах інших компаній

Поки одні займаються розробкою проектної документації на будівництво житлових комплексів, вибивають під це діло землю, зводять самі вдома, а інші – мріють про квартири у Києві, з\'являються треті, які на цьому, так би мовити, заробляють.

Для того щоб збити свій куш, аферистам докладати особливих зусиль не треба – досить лише створити свій... ( подробнее )

В Україні може з\'явитися Сичеславская область

Дніпропетровську область хочуть перейменувати в Сичеславскую.

Громадське обговорення ініціативи про перейменування відбулося в Дніпрі, зраджує СтройОбзор з посиланням на Радіо Свобода.

Автори ініціативи заявили, що нова назва апелює до козацького минулого, і що на території області існували п\'ять із восьми козацьких січей. За... ( подробнее )

Китай вкладе в українські інфраструктурні проекти 7 млрд. доларів

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань, передає СтройОбзор з посиланням на ABCnews.

Зокрема, погоджено рамкову кредитну угоду на 7 млрд. дол.: ТЕО по Кременчуцькому мосту і залізниці Одеса-Миколаїв. Є в пакеті і три столичних проекту: ТЕО для концесії першій стадії Великої кільцевої дороги навколо Києва, фінансування... ( подробнее )

Будувати дороги в Україні будуть за новими госнормам – прем\'єр-міністр

В Україні хочуть удосконалити систему державних норм при будівництві доріг.

Про це повідомив прем\'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає СтройОбзор.

"Нам потрібно змінити будівельні норми швидко. Потрібні проекти та архітектурні рішення для ефективного використання коштів. В даний час будівельні норми і дозвільні процедури... ( подробнее )