Технологии

Пожвавлення мертвого істоти на Різдво: американець опублікував дивовижні кадри

Свідком різдвяного дива став звичайний житель США. Він побачив мертвого цуценя, якому спробував зробити масаж серця. Чоловік не знав, що саме потрібно цьому малюкові, щоб вилікувати його. Однак раптово щеня почав подавати ознаки життя. На сьогоднішній день він вже добре зміцнів.

У Сполучених Штатах сталося щось незрозуміле. Чоловік з Техасу... ( подробнее )

В це неможливо повірити: "мандрівник у часі" розкрив, де будуть проводити відпустку люди вже через шість років - кадри

Вже в найближчі році людство настільки освоїть природний супутник Землі, що туди будуть літати тільки на кораблі з астронавтами, але і звичайні космічні туристи.

Виступаючи на YouTube-каналі Apex TV, якийсь чоловік, відомий у всьому світі як "мандрівник у часі", Дерріл Дін розповів, як зміниться світ в майбутнє десятиліття. Він стверджує,... ( подробнее )

Спотворення орбіт у всіх планет і природні катаклізми: вчені відреагували на повідомлення про Нібіру

Західні видання не перестають поширювати інформацію про Планету Х, яка ось-ось вріжеться в земну кулю.

Раніше ЗМІ активно публікували повідомлення про грядущемконце світу 16 грудня, когдаНибиру зіткнеться з нашою планетою. Проте такий прогноз не збувся, що абсолютно не здивувало деяких дослідників, які заявляють про невідповідність таких... ( подробнее )

Вікова таємниця Стоунхенджа розкрита сучасною наукою: вчені дізналися технологію будівництва стародавнього храму

Вчені припускають, що гігантські кам\'яні брили для будівництва стародавні транспортували з допомогою великої рогатої худоби. Його використовували для перевезення важких вантажів ще в епоху неоліту.

Попередні дослідження вказували, що саме рух льодовиків відсунуло величезні кам\'яні плитыСтоунхенджа на 256 км від їх первинного розташування.... ( подробнее )

ДНК може формуватися у відкритому космосі – вчені зробили феноменальне відкриття

Дослідники зробили дивовижне відкриття. Як виявилося, ДНК може створюватися і в космічних умовах. Це в черговий раз доводить те, що життя на Землі може мати космічне походження.

Не так давно експертам вдалося створити 2-дезоксирибозу, яка є основою ДНК. Це вийшло зробити в космічних лабораторних умовах. Вчені попередньо знищили лід з... ( подробнее )

Новітній тепловоз General Electric на українських шляхах – унікальні кадри новинки облетіли весь Інтернет

Співробітник Укрзалізниці Євген Кравцов повідомив про те, що незабаром на українських дорогах з\'являться новітні американські тепловози General Electric. Завтра, 8 листопада, вони пройдуть завершальні випробування. Ще стільки ж тепловозів із США прибудуть в Україну в наступному році.

Завтра, 8 листопада, перший тепловоз виробництва США... ( подробнее )

Вчені виявили приголомшливий древнє місто цивілізації Майя - подробиці

З кожним днем стає зрозуміло, що людство ще дуже далеко від повного дослідження навіть поверхні власної планети.

Повідомляється, вчені-археологи під час ведення розкопок виявили неймовірний древнє місто, який належав представникам цивілізації Майя, передає "Диалог.UA".

Місто носить назву Хойя-де-Серен, а сам розташований на території... ( подробнее )

Над Канадою виявлена загадкова планета у Сонця: у Мережі вважають, що це Нібіру - відео

Прихильники конспірологічних теорій отримали нову порцію підстав припускати, що вже зовсім скоро на Землю обрушить всю свою міць Планета X, оскільки вона нібито вже поруч.

Повідомляється, що чутки про загадкової планеті з\'явилися тоді, коли одна людина зумів помітити якийсь великий об\'єкт поблизу Сонця в небі, передає "Диалог.UA".

Відео... ( подробнее )

7 відомих біблійних сюжетів: в Ізраїлі у синагозі V століття археологи виявили цінні артефакти

Дослідники розкопали унікальні знахідки в одному з населених пунктів Ізраїльської держави.

Археологи проводили розкопки у древній синагозі і в процесі роботи натрапили на унікальні мозаїки, передає "Диалог.UA" з посиланням на "Ліга Новини Росія".

За словами фахівців, на давніх артефактах зображено сім відомих сюжетів изСвященного... ( подробнее )

Вчені НАСА знайшли планету, де є життя: космічне тіло покрите льодом

Астрофізики виявили 3 унікальні в своєму роді планети. Одна з них повністю вкрита льодом, але вчені не виключають, що на ній може бути життя під крижаним шаром.

Дана знахідка була виявлена завдяки роботам експертів. Її знайшли в числі трьох нових планет, а також 6 наднових зірок, що розташовані за межами нашої Сонячної системи. Дивно... ( подробнее )