Кому тепер належить компанія «Укрбуд Девелопмент»


Опубликованно 26.11.2019 06:25

Кому тепер належить компанія «Укрбуд Девелопмент»

Про це стало відомо з повідомлення в системі Youcontrol, де значиться, що новим власникам належить по 50% компанії. Розмір внеску в статутний фонд становив 17,6 млн. грн., передає СтройОбзор.ЩО СТАЛОСЯ

Про те, що екс-нардеп Микитась Максим вийшов з будівельного бізнесу і більше не є власником ТОВ «Укрбуд Девелопмент», яка входить в державну будівельну корпорацію «Укрбуд» стало відомо у вересні.

Про це повідомив гендиректор «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода. І додав, що на будівельні процеси такі зміни не вплинуть.

«Після літнього зниження темпів, роботи на всіх майданчиках набирають обертів, а процеси фінансуються в необхідному обсязі. Весь менеджмент залишається на своїх місцях, а керівництво компанією буде здійснювати рада директорів, щоб посилити контроль за виробничими та фінансовими процесами», - сказав Олег Майборода.

На наступний день інформацію про те, що компанія продана підтвердив і сам Максим Микитась.СПРАВА МИКИТАСЯ

Паралельно з новиною про зміну власника компанії, стало відомо, що Національне антикорупційне бюро повідомило Максиму Микитасю про підозру у заволодінні чужим майном на суму понад 81 млн. грн.

«Слідство встановило, що екс-нардеп, використовуючи підконтрольні йому будівельні компанії, діючи за попередньою змовою з екс-командувачем Нацгвардії, генеральним директором компанії-забудовника, приватним оцінювачем та іншими особами, організував корупційну схему з заволодінням нерухомістю Національної гвардії України», — йдеться в повідомленні.

У 2000-х роках Головне управління внутрішніх військ МВС України (далі реорганізовано в ГУ Нацгвардії України) і компанія-забудовник уклали угоду, за якою на території колишньої військової частини повинні були побудувати житловий комплекс з вбудованими паркінгами та нежитловими приміщеннями. В обмін на земельну ділянку площею близько 1 га в центрі Києва Нацгвардія повинна була отримати в житловому комплексі 50 квартир та 30 паркомісць, зазначили в НАБУ.

Однак згодом, у 2016-2017 роках, сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилася від цих квартир і паркомісць на Печерську в обмін на 65 квартир у будинку, що та ж компанія-забудовник зводила на околиці Києва (біля станції метро «Червоний хутір»).

Вартість цих квартир – понад 81 млн. грн.

Спеціалізованої антикорупційної прокуратури наполягали на взяття Миксима Микитася під варту з можливістю застави в 300 млн. грн.

7 жовтня стало відомо, що Вищий антикорупційний суд відпустив колишнього депутата і голову компанії під заставу 5,5 млн. грн. і зобов\'язав його носити електронний браслет. САП у свою чергу заявили, що найближчим часом вирішать, оскаржувати це рішення, коли ознайомляться з повним його текстом.А ЩО З КОМПАНІЄЮ

У свою чергу Олег Майборода заявив, що зміни не вплинуть на роботу компанії і будівництво.

«Процес входження нових інвесторів, зміни структури власності не миттєвий, а навколо вже почали сіяти паніку: «Укрбуд» все, лідер будівельного ринку впав, інвестори будуть чекати квартири роками і так далі». Так от, це не має нічого спільного з реальністю. Ті внутрішні зміни, які зараз відбуваються в нашій компанії, не просто не можуть негативно позначитися на її діяльності. Навпаки, вони покликані активізувати подальшу роботу. Ті, хто пильно стежить за нашими стройплощадками, можуть бачити, як, після попереднього зниження активності, тиждень за тижнем нарощуються темпи робіт. На об\'єктах стає все більше робітників, і ми поступово повертаємо колишню динаміку. Поступово – тому що не можна просто клацнути пальцями і миттєво матеріалізувати на майданчиках кілька тисяч будівельників, та ще й з усіма необхідними матеріалами. На це теж потрібен час. Не кажучи вже про те, що на окремих майданчиках роботи якийсь час зовсім були припинені із-за судових тяжб, які в більшості своїй вже можна», — пояснив він.

Топ-менеджер «Укрбуду» допустив, що компанії доведеться відсунути запуск нових проектів, тому що зараз забудовник зосереджений на виконанні вже взятих зобов\'язань. НОВА ЗМІНА

Попереднім номінальним власником «Укрбуду» значилася британська компанія «Базерт Девелопмент Елелпи», а кінцевим бенефіціаром – Яна Левенець. Що ж стосується нових власників, то як ми писали вище ними стали Євген Дикин і Василь Польовий.

Євген Дикин займає посаду керівника ТОВ «Білдінг груп плюс» з 2012 року. Компанія займається технічним обслуговуванням і ремонтом автотранспортних засобів, оптовою торгівлею деталями, машинами і обладнанням, а також залізними виробами, водопровідним та опалювальним устаткуванням.

Василь Польовий є бенефіціаром ЗІ «Серпень», яка займається комплексним обслуговуванням об\'єктів, а також бенефіціаром і керівником ТОВ «Хмільниця Зернотрейд».

Генеральним директором «Укрбуду» залишився Олег Майборода. Новини по темі: 03.10.2019 САП пропонує заарештувати Максима Микитася з заставою в 300 млн. гривень 04.10.2019 Що відбувається в «Укрбуде»: коментар гендиректора 03.10.2019 НАБУ повідомила про підозру колишньому главі «Укрбуду» Максиму Микитасю 19.09.2019 Екс-президент «Укрбуду» Микитась Максим вийшов з будівельного бізнесу



Категория: Ремонт