До Землі наближається вельми небезпечний астероїд ТВ145: він може впасти на Росію і перетворити Москву в руїни
Опубликованно 20.10.2018 06:05
Вчені припускають, що небесне тіло пролетить дуже близько до нашої планети і може змінити траєкторію так, що впаде на Сибір, Урал або центральні області РФ.
Нашій планеті знову загрожує наближення астероїда, вчені розрахували, що в 2018 році ця відстань буде максимально наближеним до Землі, передає "Диалог.UA" з посиланням наrsute.ru.
Повідомляється, що згаданий астероидс науковою назвою ТВ145можно буде спостерігати за допомогою телескопа або навіть бінокля.
Науковий співробітник Інституту прикладної математики ім. КелдышаЛеонида Єленін повідомив ЗМІ, що данноекосмическое тіло раніше вже проходило поблизу земної орбіти, але небезпек не принесло. А от у наступний разТВ145 може виявитися дуже небезпечним.
За информацииrsute.ru ще три роки тому астрономи говорили про астероїд, що наближається до Землі, який за своєю формою дуже нагадує череп. Є підстави припускати, що це і естьТВ145. Однак якщо в 2015-мтревогу ніхто не бив, то тепер вчені вже не настільки спокійні і холоднокровні, особливо російські.
Справа в тому, що за розрахунками фахівців, якщо астероїд хоча б злегка змінить свою траєкторію польоту, то центральні області РФ (Московська, в т. ч. й сама Москва,Брянська, Володимирська, Іванівська, Калузька, Рязанська, Смоленська і Тульська), а також Урал і Сибір найбільш ризикують потрапити під удар небесного тіла.
Додає побоювань той факт, що за минулий період траєкторія астероидаТВ145 зазнала змін, і, за розрахунками астрономів, 11 листопада 2018 року він виявиться на рекордно близькій відстані від нашої планети.
Нагадаємо, днями в Мережі з\'явилися кадри, какбольшой метеорит зачепив Місяць. Фахівці висловили побоювання, що це небесне тіло може загрожувати Землі.
Також ми повідомляли, що в льодах Антарктиди образоваласьновая гігантська тріщина, яка серйозно стурбувала провідних фахівців.
Крім того, в августетекущего року наша планета потрапляла під рискстолкновения з великим астероїдом 2016 NF23.
Категория: Технологии