Доба на Землі поступово стають довшими


Опубликованно 17.06.2018 16:51

Доба на Землі поступово стають довшими

Ці зміни безпосередньо пов\'язані з віддаленням Місяця від земної кулі.

Ученыеоткрыли, що півтора мільярда років тому день на Землі тривав стільки ж, скільки зараз на Венері - 18 годин. Тепер же добу значно більше і будуть поступово збільшуватися. Це выяснилиученыеиз Вісконсинського університету в Медісоні і Колумбійського університету в Сполучених Штатах, повідомляє "Диалог.UA".

Вчені змогли з\'ясувати, що мільярди років тому Місяць перебувала в 340 тис кілометрів від Землі, а тепер це відстань на 44 тис кілометрів більше, ніж зараз. Зазначимо, що це відстань майже дорівнює довжині екватора Землі, яка становить 40 тис кілометрів.

Отже, віддалившись від нашої планети, супутник забарився її рух, а відповідно і добу на ній стали тривати довше. На рухи Землі також впливає і розташування інших космічних тел. Місяць, яка знаходиться ближче всіх, впливає не тільки на довжину земного дня, а й кліматичні умови.

Керівник дослідження професор Стівен Майерс пояснює це так: "Коли Місяць віддаляється, Земля уповільнює своє обертання подібно фігурист, який витягує руки".Астрофізики з\'ясували, що супутник віддаляється від планети на відстань 38 мм за рік. Таким чином, люди не відчують на собі зміни в тривалості дня.

Нагадаємо, чтоанглийские вчені впервыенапечаталина 3D-принтері рогівку ока.

У той же час українські інженери винайшли нові патрони,тепер ВСУсмогутпоражать танки з "калаша" з допомогою BS-13.



Категория: Технологии