Архіви пам\'яті: генетична мітка в мозку "розблокує" спогади після смерті людини – вчені


Опубликованно 25.05.2018 02:57

Архіви пам\'яті: генетична мітка в мозку

Дослідники стверджують, що спогади залишають в нашому мозку феноменальні мітки. Таке революційне відкриття зробили ізраїльські вчені.

Фахівці розповідають, що такі генетичні маркери можна застосувати для читання спогадів людини після його смерті, повідомляє "Диалог.UA" з посиланням на Daily Mail.

Автори відкриття - вчені з Єврейського університету в Єрусалимі, які намагалися з\'ясувати, як наш мозок зберігає спогади в нових зв\'язках між нейронами. Експерти знають, що мозок "збирає" спогади з допомогою нових білків, які контролюють гени.

Фахівці провели дослідження на мишах і побачили, що різні переживання викликають різні зміни в активності генів в їх мозку. Вчені поділили гризунів на дві групи, у яких викликали позитивні і негативні емоції: першу групу били струмом, а другій тестовій давали наркотик. Через годину команда провела процедуру евтаназії і змогла побачити, які гени виражені в семи областях мозку, які формують пам\'ять. Подивившись на експресію генів, автори дослідження змогли сказати, які миші були в тестовій групі. За словами вчених, результати експерименту були більш ніж на 90% точними.

"Кожна закодована пам\'ять має унікальний вхід в мозок з точки зору генів, включених для її кодування", - розповіли автори відкриття.

Як повідомлялося, каліфорнійські вчені создалимашину для читання думок.

Раніше біохіміки зробили революцію в області хірургії, создавкожу "хамелеона".

Нагадаємо, фахівці заявили, що людина складається на 57% измикроорганизмов.

Також 53-річний француз ожив після серцевого нападу. Мужчинабыл мертвий 18 годин. Коли його серце знову забилося, медики були вражені.



Категория: Технологии