Вчені знайшли головну причину любові людини до солодкого і алкоголю
Опубликованно 22.12.2019 20:10
Американським вченим після цілого ряду досліджень і пошуку вдалося знайти в мозку людини ділянка, що відповідає за згубні звички, включаючи любов до солодкого і алкоголю. Була знайдена нейронна ланцюг, що впливає на меланін-концентрує гормон. Саме він пов\'язаний з формуванням апетиту і схильністю до прийому лікарських препаратів.
В ході цілого ряду експериментів учені прийшли до висновку, що імпульсивність не пов\'язана з голодом, повідомляє ресурсДиалог.UA.
У ході досвіду щур натискала на важіль і отримувала їжу з високим вмістом вуглеводів і жирів. Щоб отримати чергову порцію їжі, щура доводилося натискати на важіль кожні 20 секунд. В кінцевому підсумку гризун ставав нетерплячим і натискала на важіль дуже часто, тим самим зменшуючи таймер.
У другому досвіді щури могли вибирати між двома важелями. При натисканні на один важіль щур отримувала частування моментально. При натисканні на другий важіль вони отримували п\'ять частувань, але чекати доводилося 30-45 секунд. Щури віддавали перевагу першому важелю.
Вчені просканували мозок гризунів і встановили, які саме нейрони виробляють меланін-концентрує гормон. Як виявилося, на імпульсивність відповідають клітини в латеральному гіпоталамусі. Він і відповідальний за формування пам\'яті, емоцій і контроль.
У майбутньому вчені зможуть розробити нові методи лікування психічних розладів, які пов\'язані з імпульсивними потягами.
Раніше ми повідомляли, щокефірне для всіх людей однаково корисний. У ході дослідження вчені назвали всі плюси та мінуси вживання молочного продукту на ніч.
Нагадаємо, вченим вдалося знайти зв\'язок між страшнимихворобами і вірулюдини в бога і диявола.
Категория: Технологии