Кращі вчені NASA не можуть розгадати загадку цього аномального відкриття в Сонячній системі - факти
Опубликованно 23.10.2019 10:45
Американські космічні зонди NASA Voyager зафіксували незвичайне тиск на межі Сонячної системи з міжзоряним простором. Більш того, провідні вчені і астрономи не можуть пояснити, з чим пов\'язана ця дивна аномалія.
Офіційна прес-службаNASAповідомила про те, що зонди Сполучених Штатів АмерикиVoyager змогли зафіксувати незвичайне тиск на межі Сонячної системи з міжзоряним простором, але не можуть до поточного моменту встановити причини даного явища, пишеДиалог.UA, посилаючись на112.Україна.
Космічні апарати Voyager-1 і Voyager-2 запустили в космос ще в 1977 році. Деякі системи зондів вже не працюють, але досі вони передають зібрані ними дані на Землю.
Нещодавно в космічному агентстві NASA повідомили, що зонди передали інформацію про незвичайний космічному тиску на краю гелиосферы. Межі гелиосферы одночасно є і межами Сонячної системи з міжзоряним простором.
До цих пір астрономи вважали, що ближче до краю Сонячної системи тиск (викликане частинками на зразок електронів і іонів, які нагріваються і прискорюються за рахунок магнітних полів і створюють сонячний вітер) потроху знижується і вирівнюється за рахунок зустрічного тиску з міжзоряного простору, яке створюють інші зоряні системи.
Під час більшою сонячної активності, коли Сонце викидає більшу кількість плазми, тиск в гелиосфере зростає і, відповідно, знижується під час меншій активності зірки.
У 2012 році зонди NASA Voyager-1 і Voyager-2 виявили, що тиск на краю Сонячної системи набагато вище, ніж припускали вчені після того, як вони виміряли в цьому регіоні швидкість сонячного вітру.
Астрономи дізналися, що в гелиосферной мантії ударна хвиля від нашої зірки поширюється зі швидкістю приблизно 300 кілометрів на секунду. Це приблизно в тисячу разів швидше, ніж швидкість сонячного вітру в повітрі.
Знаючи відстань між зондами Voyager, фахівці з NASA визначили, що тиск на краю Сонячної системи, викликане впливом зірки на іони і електрони, набагато вище, ніж передбачалося раніше.
Це означає, що існують й інші чинники, із-за яких тиск на такій величезній відстані від Сонця все одно зростає. Цими факторами можуть виявитися вплив частинок, магнітних сил або невідомих астрофізикам космічних об\'єктів.
"Питання, чому космічні промені ведуть себе по-різному всередині і зовні гелиосферы, залишається відкритим", — зазначає Джеймі Ранкін, автор нового дослідження з Прінстонського університету в Нью-Джерсі.
Так, зонд Voyager-2 в кінці 2018 року покинув межі гелиосферы і вийшов у космос. Voyager-1 залишив Сонячну систему в 2012 році.
Нагадаємо,будь-яка з чорних дір містить у собі вихід у простір - час. Вже через 10 років людство сможетпутешествовать у часі і просторі. Не виключено, щоб знайти планету, схожу з Землею, людям вистачить і 50 років.
Раніше змі про церкву активно поширювалася інформація про те, що вченим, які спеціалізуються на пошуку так званої позаземного життя, нарешті вдалося обнаружитьочевидные сліди її існування.
Категория: Технологии