Вчені зафіксували сигнал із космосу, який може довести існування інопланетян, - ЗМІ


Опубликованно 12.10.2019 04:40

Вчені зафіксували сигнал із космосу, який може довести існування інопланетян, - ЗМІ

У ЗМІ активно поширюється інформація про те, що вченим, які спеціалізуються на пошуку так званої позаземного життя, нарешті вдалося виявити очевидні сліди її існування.

Група дослідників-уфологів оприлюднила попередні відомості, згідно з якими, їм вдалося засвідчити якийсь таємничий сигнал від цивілізацій, що живуть поза нашої планети, пише Російський Діалог.

Мова йде про те, що ця унікальна знахідка стала можливою завдяки сучасній модифікації радиоинтерферометра.

Уточнюється, що фахівцями був зафіксований сигнал від супервулкана Йеллоустон. Подальша розшифровка сигналу показала, що він відправлений з галактики DES J214425.25-405400.81, яка знаходиться поза межами Сонячної системи, тобто відстань до джерела сигналу перевищує 4 мільйони світлових років.

У зв\'язку з цим вчені були шоковані, коли паралельно помітили енергетичну хвилю, яка спалахнула на дистанції в 13 000 світлових років від джерела походження аномалії.

Існує гіпотеза, згідно з якою передумовами для появи феномена стали нищівні процеси, що відбуваються у великої та яскравої зірки.

Також ці процеси трансформації мали безпосередній зв\'язок з впливом чорної діри, яка розбила космічний об\'єкт на дрібні частини. Ще одним припущенням є те, що авторами даного послання могли бути інопланетні гуманоїди, але істотних доказів у вчених поки немає.

Нагадаємо, за межами Сонячної системи є сила, яка тисне на неї з величезною міццю. Такий висновок зробили співробітники NASA нещодавно отриманих знімків з апарату Voyager. Астрономи знали про такого тиску і раніше, але не думали, що воно дуже сильне.

Раніше повідомлялося, що чорні діри не аномальні зони, а пусковий механізм еволюції. До такого висновку прийшли астрономи, намагаючись розгадати одну з таємниць Всесвіту. Вони заявляють, що "цементом і цеглою" Галактики є саме чорні діри. Щоб вирішити загадку минулого, вчені з Університету Токіо використовували дані від п\'яти телескопів.



Категория: Технологии