Медики заявили про шкоду холодного пива у спеку - такого ніхто не очікував


Опубликованно 08.10.2019 11:25

Медики заявили про шкоду холодного пива у спеку - такого ніхто не очікував

Вчені розкрили секрет: скільки можна пити пива чоловікам і жінкам і яку небезпеку таїть у собі цей напій.

Що таке"пивне серце", як хмільний напій"перетворює"чоловіків у жінок і чим небезпечно безалкогольне пиво, розповіла експерт Марина Шилькова. Информациюпередает "Диалог.UA".

Завдяки тому що рекламні компанії звеличують цей напій і навіть запевняють, нібито він корисний для організму, насправді це зовсім не так. Пиво - це алкоголь, який має згубний вплив на здоров\'я людини.

На відміну від міцних напоїв, пиво часто п\'ють у величезних кількостях. Деякі за вечір випити 3-4 літра. До чого це може привести:розтягується шлунок;страждають нирки;підвищується ризик виникнення хвороб печінки, в тому числі гепатиту і цирозу.

Коли велика кількість рідини потрапляє в судинне русло, збільшується обсяг циркулюючої крові. Серцю складно справлятися з такими обсягами - воно працює на знос. Згодом головний орган збільшується у розмірах – рентгенологи називають це явище синдромом «бичачого серця» або «пивного серця». Серцевий м\'яз стає в\'ялою і вже не здатна нормально працювати, тому пристрасні любителі пива часто страждають від тахікардії, підвищеного тиску, аритмії.

Чоловіків перетворює у жінок, жінок – чоловіків

Крім згубного впливу на внутрішні органи, пиво впливає на гормональний фон. У хмільному напої містяться фітоестрогени – рослинний аналог жіночого статевого гормону. Потрапляючи в чоловічій організм, вони діють аналогічно жіночих гормонів: жир відкладається в стегна й боки, ростуть груди і живіт, зменшується кількість волосся на тілі й обличчі. З часом знижується потенція, погіршується якість сперми. Тим, хто захоплюється пивом 10-15 років, імпотенції уникнути навряд чи вдасться.

Що парадоксально, на жінок хмільний напій діє за протилежним принципом: вони втрачають жіночність і починають походити на чоловіків. У представниць прекрасної статі розвивається підвищений оволосіння, голос стає грубим, виростають"пивні вуса".

Симптоми пивного алкоголізму:вживання пива часто і багато;збільшення дози, при тому, що людина не отримує такого ж ефекту, як раніше;втрати пам\'яті – так звані провали на період сп\'яніння;втрата контролю: людина починає пити не тільки ввечері вдома, але і вранці, на роботі, на вулиці, з малознайомими людьми або поодинці;після вчорашньої випивки людина відчуває бажання знову випити;спроби скоротити споживання пива безуспішні;відмова від інтересів і хобі в користь алкоголю.

Нешкідливого пива не буває

Деякі люди вважають за краще безалкогольне пиво, помилково вважаючи: якщо в ньому немає алкоголю, воно нешкідливе. Це оману.

По-перше, безалкогольний напій містить барвники, консерванти та іншу «хімію», яка може бути небезпечна для шлунково-кишкового тракту.

По-друге, безалкогольне пиво викликає звикання до смаку. Деякі порівнюють це з тягою до шоколаду.

Безалкогольне пиво небезпечне для підлітків. Нерідко захоплення легким напоєм спочатку переростає у вживання звичайного пива. Наступним етапом стає вже міцний алкоголь.

Крім того безалкогольне пиво – сильний подразник для тих, хто закодувався. Думка, що «ніякої шкоди не буде, адже спирту там немає», помилково. Вживаючи, здавалося б, нешкідливий напій, людина згадує смак справжнього алкоголю, ті відчуття, які він відчував випиваючи, і ймовірність зриву підвищується в рази.

Скільки можна?

За медичними мірками, безпечної дози алкоголю для людини не існує. Мова йде про дозі, яка завдає найменшої шкоди. Для жінок – це 250-330 мл на добу пива стандартної міцності, для чоловіків – 600-650 мл

Багато любителів пива переконані, що алкоголіком з-за цього напою стати неможливо. Насправді це зовсім не так: пивний алкоголізм існує. Це реальна небезпечна хвороба, яка розвивається швидше залежно від міцних алкогольних напоїв.

Причина швидкого звикання – частково психологічна. Всюди оточує людину гарна реклама, яка закликає розслабитися з друзями і випити пива. Хмільний напій стає свого роду стимулятором і способом підтримання гарного настрою. Людина вже не здатний веселитися без нього. І з кожним разом порція збільшується.

Не узагальнювати увагу на перші ознаки алкоголізму вкрай не бажано. Цей стан може погіршуватися і вийти з нього самостійно не буде представлятися можливим. Тому алкоголізм потрібно лікувати. Тим більше, що зараз для цього існують спеціальні анонімні центри допомоги.

Раніше був названий напій, який допоможе врятуватися від спеки.

Нагадаємо историюводки, міцного алкоголю, від стародавніх часів до наших днів.

ТакжеМеркель і Обама розпивали пінний напій з жителями Крюн.



Категория: Технологии