Таємниця загибелі групи Дятлова розкрита: це сама дивна версія з усіх, що звучали раніше


Опубликованно 06.09.2019 22:40

Таємниця загибелі групи Дятлова розкрита: це сама дивна версія з усіх, що звучали раніше

На сьогоднішній день озвучено безліч припущень і причин, чому на перевалі загинула група "дятловцев". Висловлювалися навіть сенсаційні, аж до того, що в смерті групи молоді та їх наставника Ігоря Дятлова замішані НЛО.

Туристів з групи Дятлова затоптали олені, налякані пуском ракети – така чергова версія загибелі дев\'яти чоловік у ніч на 2 лютого 1959 року на Північному Уралі. Що характерно, жодних доказів на підтримку свого варіанту розвитку подій 60-річної давності його автори не наводять, повідомляє "Диалог.UA".

На просторах інтернету продовжують множитися самыеневероятные версії загибелі туристичної групи під керівництвом Ігоря Дятлова. У той час як проверкойгромкого справи займаються прокурори Свердловської області, навесні поточного року ставили експерименти на місці трагедії, одна з російських агентств представило власний варіант стався біля гори Холатчахль в ніч на 2 лютого 1959 року.

Портал не наводить ніяких доказів на підтримку своєї версії, так само як і не називає джерела нібито отриманої інформації. Дуже великі підозри в тому, що чергова інформаційна "бомба" — не більше ніж плід фантазій неназваного автора, який побажав використовувати резонансну історію для розкрутки порталу.

Як випливає з тексту замітки, дійшовши до низини річки, дятловцы були вимушені різко змінити маршрут у зв\'язку з невідомими обставинами (імовірно з-за того, що пройти ділянку шляху в низині було неможливо). Туристи розташувалися через негоду на схилі гори Холатчахль на висоті 1079. Температура повітря була нижче 30 градусів, а пориви вітру досягали 20-30 метрів в секунду.

Хтось із чергових побачив у небі ракету і зробив знімок, який багато згодом брали за засвічену частину кадру. Якщо вірити виданню, про пуск ракети саме в зазначений час свідчить довідник РВСН, в якому нібито опублікований хронологічний покажчик пусків ракет за період 1947-1959 років. Згідно з цим документом, пуск ракети Р-5М нібито був зроблений 2 лютого 1959 року із-за поганої роботи УРП на землі і передчасного вимикання двигуна. Цей пуск закінчився аварією.

"Безумовно, пролітає в нічному небі ракета супроводжувалася гуркотом. Неподалік від намету в цей час, згідно з показаннями свідків, паслись олені Анямова, — уточнюють анонімні автори матеріалу. — Налякані олені кинулися в бік гори Холатчахль. Коли стадо оленів біжить у заметіль з видимістю 1-2 метри, вони натикаються на намет туристів, які отримують при падінні трехсоткилограммовой туші оленя смертельні травми".

Туристи в паніці швидкоплинно разрезалипалатку і, не бачачи через заметілі оленів, а також боячись подальшого нападу, вибігли з намету вниз в сторону кедра. У момент втечі поранених несли на руках.Інші туристи загинули від обмороження, підсумовує свою "сенсацію" електронний ресурс.

Відзначимо, що якщо ще у другій половині XIX століття північний олень дійсно був широко поширений на Північному Уралі, то до нашого часу популяція не перевищує 100 з невеликим особин, які проживають на території кількох заповідників.

Яким чином олені могли "пастися" в умовах нічної хуртовини при наднизьких температурах, що також підкреслили автори "бомби", — судячи з усього, так і залишиться загадкою.

Нагадаємо, на місці смерті "дятловцев" виявлено загадкові об\'єкт.

Також був знайдений кедр, на якому виявили тіла загиблих туристів групи Дятлова.



Категория: Технологии