Вспыли факти про Чорнобильській АЕС, які розбурхали громадськість: що від нас приховували
Опубликованно 16.08.2019 08:05
У дослідницькому світі трохи привідкрили завісу щодо катастрофи, що сталася на Чорнобильській АЕС.
Експерти акцентували увагу на тому, що викиди радіаційних потоків в 400-кратному розмірі перевищували потужності бомб, які були скинуті на Хіросіму в часи Другої світової війни. Про це повідомляє видання "Диалог.UA".
Перш був названий об\'єкт, який нині страшнееЧернобыля.
Історичні хроніки свідчать, що в місцях, де техніці було важко пробратися до нищівного вогню, 33 роки тому сміливо боролися люди. Слід зазначити, що від смертельних доз випромінювання загинули понад 30 000 чоловік, а ще 70 000 стали інвалідами. Також було величезна кількість ліквідаторів, у подальшому загинули від променевої хвороби.
Вся інформація, яка стосувалася Чорнобильської катастрофи, відразу ж була засекречена владою, тому до сьогоднішнього дня багато фактів для людей залишалися загадкою.
Тодішнє керівництво, незважаючи на наявність радіоактивних хмар, не спромігся скасувати першотравневі свята. Перші звістки про катастрофу були донесені населенню лише 13 травня. В уряду взагалі не було резервів, щоб протистояти силі настільки потужною катастрофи.
До причин, породившим вибух, можна віднести недосконалість атомного реактора. Все-таки людство не змогло отримати потрібний урок з даного інциденту, тому продовжує нехтувати елементарними правилами безпеки на АЕС.
Цю трагедію відрізняла надзвичайна засекреченість і брехня влади. Якщо в західних засобах масової інформації надавали хоча б якісь відомості, то місцева влада вирішила не поширювати відомостей про загиблих і постраждалих.
Раніше недалеко отЧернобыльской АЕС з\'явився портал в пекло. Нагадаємо, вЧернобыле очевидці побачили зловісного монстра.
Категория: Технологии