В найдревнішій пустелі світу знайшли уламки позаземного речовини віком від 700 тисяч років


Опубликованно 28.05.2019 01:55

В найдревнішій пустелі світу знайшли уламки позаземного речовини віком від 700 тисяч років

Група геологів в ході експедиції опинилася в найбільш посушливому місці Землі. Вчені були вражені тим, що їм вдалося побачити.

Експерти натрапили на величезну колекцію древнихметеоритов. Це найстаріші зразки, коли виявлені наЗемле, повідомляє "Диалог.UA".

З\'ясувалося, що американські вчені опинилися в Атакамі, ця пустеля розташована в Чилі. Вона вважається найдавнішою на нашій планеті, пустелі приблизно 10 мільйонів років.

Давно відомо, що метеорити протягом мільярдів років бомбардують Землю. Але вкрай рідко вдається знайти шматки позаземного речовини віком більше 500 тисяч років. Під впливом ерозії вони поступово зникають.

А ось Атакама виявилася чудовим консервантом для метеоритів. Дослідники з США в ході своєї експедиції виявили 388 метеоритів. Це найбільша колекція. Особливу увагу дослідники звернули на 54 кам\'яних зразка, знайдених в районі Ель Медано.

Середній вік кожного з даних метеоритів – 710 тисяч років. Але і це ще не все. Приблизно 30 відсотків метеоритів виявилися старше одного мільйона років, а два зразка - старше двох мільйонів років.

Багато зразки – хондрити. Це найбільш поширені сферичні небесні "гості".

Нагадаємо, в розколеному арктичному метеориті обнаруженауникальная знахідка.

Також в Мережі показали унікальні кадрывзрыва метеорита на Камчанке.



Категория: Технологии