Досвід будівництва каркасних будинків в Україні
Опубликованно 30.07.2018 07:21
Будинок, побудований за каркасною технологією, ще часто називають канадським будинком. Каркасна технологія отримала свій розвиток в Північній Америці, США і Канада, ще в минулому столітті, і активно застосовується і донині.
Про особливості цієї технології розповідають будівельники ПСК Майстровий, які будують будинки і споруди більше семи років, використовуючи дану технологію.
Павло Соколенко: "Перш за все, давайте розберемося з поняттями. Отже, каркасний будинок буває двох видів: каркасно-щитової і каркасно-рамковий. Найголовніше гідність технології - будь-які каркасні будівлі характеризуються високою теплопровідністю своїх поверхонь. Стіни таких будинків будуть такими ж теплими, як цегляні стіни товщиною в один метр. А якщо говорити про витрати на опалення, то у власників каркасних будинків вони нижче у два рази."
У будь-який час року в подібному будинку, завдяки конструкції стін, зберігаються нормальні кліматичні умови. Так, взимку в ньому буде досить тепло, а влітку стіни будуть підтримувати приємну прохолоду.
Сергій Волнянский: "Ще одна перевага каркасної технології полягають в тому, що монтаж при будівництві будинку не забирає багато часу. Такий будиночок трохи схожий на конструктор з безліччю деталей. Всі елементи конструкції привозяться вже в готовому стані, з нашого виробництва. Будь-каркасна будівля легко піддається переплануванню в залежності від смаків клієнта і дизайнерського задуму. Тому не варто думати про такому будинку, як про житло для короткочасного проживання. Наприклад, у Сполучених Штатах Америки половина сучасного обсягу зведення будівель з дерева виконується саме по каркасних технологій."
Швидкі терміни будівництва такого будинку (3-4 місяці в компанії masterovoy.com.ua), не тягнуть за собою проблем, пов\'язаних з осіданням і деформацією фундаменту. Конструкція каркасно-щитового будинку досить стійкий навіть до таких стихійних лих, як землетруси. Так, в Японії, країні найбільш схильною такого роду катаклізмам, більшість дерев\'яних будинків саме каркасно-щитові, оскільки саме ці споруди виявляються найбільш надійними і безпечними в сейсмічно небезпечних районах.
В Україні будівництво за каркасною технологією стає все більш популярним як раз із-за швидкого монтажу і підвищеної стійкості цих споруд. Зовнішній вид канадського будинку може бути різним – це та маленька дача, двоповерховий будинок. Все залежить тільки від бажань клієнта.
Основою будинку служить каркас з дерева. Його склад — стругані або розмірні пиломатеріали. Для того щоб збільшити прольоти приміщень додатково можуть застосовуватися балки.
Будинки, побудовані за каркасною технологією, мають ряд інших переваг:Головні несучі елементи стандартні, а це дозволяє з легкістю переробляти фасад будівель.Усадка будинку відсутній, що значно економить час будівництва.Будівля буде легким по своїй конструкції, це знизить навантаження на грунт і дозволить використовувати економічний тип фундаменту.Міцність і довговічність будинку забезпечується за рахунок прихованого каркаса і обробки матеріалів.Будівлі, побудовані за канадською технологією, відрізняються високою вогнестійкістю.
Виробництво каркасних будинків відбувається на власному обладнанні компанії Майстровий, з матеріалів, які відповідають ГОСТам України і ЄС. Ще один аргумент на користь компанії - частини будинку до прибуття на місце знаходяться всередині приміщення і не піддаються негативному впливу навколишнього середовища. Готові елементи будинку зберігаються в цеху до моменту завантаження, там же їх готують до майбутньої збірки.
Перераховані достоїнства роблять канадський будинок оптимальним і доступним варіантом у наші дні. Власник витратить мінімум часу і зусиль на його спорудження. На виході клієнт отримує теплий, недорогий і екологічно чистий будинок, в якому буде добре і безпечно жити сім\'єю, не побоюючись за здоров\'я дітей і не переживаючи за забруднення навколишнього середовища. Каркасні будинки - затишні, комфортні і довговічні. А особливості конструкції дозволять сміливо втілювати будь-які ідеї замовника.
Матеріал розміщено на правах реклами ®
Категория: Ремонт