Які програми лояльності використовує Edelburg Development


Опубликованно 07.05.2018 17:48

Які програми лояльності використовує Edelburg Development

Про це розповіла комерційний директор Edelburg Development Олеся Скринник, передає СтройОбзор з посиланням на "КиевVласть".

"Звичайно, ми теж використовуємо акційні пропозиції, але вони швидше служать для залучення уваги потенційних покупців, чим є основою програми лояльності. Серед фінансових інструментів найбільш привабливий для наших покупців - розстрочка. Вона дозволяє не тільки не звертатися в банки за відсутню суму, не збирати документи і не виплачувати комісію за кредитом, але і для дуже "обережних" покупців - не вносити всю суму відразу. Для певної категорії покупців розстрочка – це гарантія їх спокою. Ми пробували кілька варіантів кредиту, строку та розрахунку її вартості. Найбільш оптимальною є, на думку фахівців компанії, розстрочка до введення в експлуатацію. Для більш коротких термінів, звичайно, без подорожчання", – зазначила вона.

За словами комерційного директора компанії вигідні розстрочки, це простий і безболісний спосіб наповнення "будівництва" грошима, які вже сплановані в часі. Від форс-мажору ніхто не застрахований, але неплатежі існують і за банківськими кредитами.

"Грунтуючись на практиці, можу сказати, що, маючи великі можливості для одержання кредитів, покупці в більш дорогих сегментах за кредитними грішми практично не звертаються. У нас є акредитація в двох банках, але поки ми не отримали жодної заявки на отримання кредиту.Всі покупці люблять знижки, але маркетологи мають зовсім інший погляд на знижки, коли мова йде про дорогому сегменті. Для наших проектів в бізнес-класі ми пропонуємо знижки при 100% оплаті. Це швидше виняток, ніж правило. По правді кажучи, розмір дисконту швидше символічний, ніж реально відбивається на суму угоди. Наша ціна сама по собі конкурентна на ринку.

Як я вже говорила, проекти компанії Edelburg Development акредитовані в кількох банках і наші інвестори можуть скористатися кредитними програмами будь-якого з них за своїм вибором. Але, як показує практика, в цьому ціновому сегменті житлової нерухомості кредитування не настільки затребувана, як в сегментах "комфорт" і "економ".

Що стосується іпотеки: поки я не вірю в іпотечне кредитування, як "панацею" для ринку нерухомості, незалежно від класу. Нестабільність економічної ситуації і сам криза банківської системи не зможуть залучити потік депозитних коштів у банківські установи. Крім того, курсові коливання також не додають впевненості потенційним вкладникам. Банки в даній ситуації роблять ставку на швидкі і високоліквідні позики, так як обидві сторони не готові заморозити кошти на кілька років. Рівень довіри банків до позичальників та позичальників до банків низький. Позичальники бояться, що банк виявиться неплатоспроможним і тому не хочуть вплутуватися в тривалі фінансові відносини. Банки в свою чергу намагаються максимально убезпечити себе і ставлять дуже жорсткі вимоги до позичальників, вимагаючи значний відсоток першого внеску і скорочуючи термін кредитування", - сказала Олеся Скринник.

Вона додала, що "кредитні гроші" в Україні залишаються дуже дорогими. НБУ двічі підвищував облікову ставку в кінці 2017 року і 26 січня знову підняв її до 16 %. Висока ставка автоматично збільшує вартість позикових банківських коштів, які і без того були дуже дорогими. Крім того, стримуючим фактором є відсутність відпрацьованих механізмів стягнення застави та подальшої його реалізації. Банки вже мають значні іпотечні портфелі, які не завжди можуть ефективно структурувати і це не стосується заставного майна від юридичних осіб.



Категория: Ремонт